Informacje: tel +48 505 514 813  e-mail:kontakt@kajakiempobugu.pl


REZERWACJA KAJAKÓW PO WPŁACIE 30% CAŁKOWITEJ KWOTY WYNAJMU.

Tytuł przelewu:

IMIĘ I NAZWISKO OSOBY WYNAJMUJĄCEJ , DATA WYNAJMU, LICZBA KAJAKÓW

Centrum Turystyki Aktywnej

“KaJaKi 4U”

ul.Długa 42, 22-200 Włodawa

mBank

55 1140 2004 0000 3402 3374 9098

 

PayPal lub karta debetowa/kredytowa

 

 

Kajaki
Imie i nazwisko
Liczba kajakow i data splywu

 

Formularz rezerwacji – pobierz 

Formularz zgłoszenia do Straży Granicznej – pobierz

 

Potwierdzenie wykonania przelewu wraz z formularzem rezerwacji proszę przesłać na adres e-mail  kontakt@kajakiempobugu.pl

Przed wysłaniem formularza rezerwacji i wpłatą zaliczki proszę o kontakt telefoniczny w celu ustalenia czy wybrany termin spływu jest dostępny.

Formularz zgłoszenia do Straży Granicznej należy wysłać najpóźniej dzień przed spływem na adres kontakt@kajakiempobugu.pl

 

Od dnia 25 maja 2018 roku będzie stosowane unijne Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych

W związku ze zmianą przepisów prawa dotyczących przetwarzania danych osobowych proszę o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

 

Informacje o przetwarzaniu danych

  1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest Centrum Turystyki Aktywnej Kajaki 4u z siedzibą we Włodawie ul. Przemysłowa 3, e-mail: kajakinabugu@gmail.com
  2. Dane będą przekazywane odpowiedniej Placówce Straży Granicznej w celu zgłoszenia uczestnictwa w spływie kajakowym graniczną rzeką Bug na podstawie ROZPORZĄDZENIA MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI z dnia 21 kwietnia 2008 r. w sprawie warunków uprawiania turystyki, sportu, polowań i połowu ryb w strefie nadgranicznej (Dz. U. z dnia 12 maja 2008 r.)
  3. Dane które będą udostępnione Straży Granicznej to: Imię nazwisko i data urodzenia i adres zamieszkania.
  4. Dane po przesłaniu odpowiedniej Placówce Straży Granicznej nie będą w żaden sposób przechowywane i w inny sposób przetwarzane.
  5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
  6. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

Istnieje również możliwość samodzielnego zgłoszenia spływu odpowiedniej Placówce Straży Granicznej.

Formularz dostępny na stronie http://www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl/nos/informacje-praktyczne/uprawianie-turystyki-sp/11054,Polow-ryb-i-turystyka.html

Rezerwacja sprzętu w jakiejkolwiek formie jednoznaczna jest z akceptacją REGULAMINU wypożyczalni sprzętu wodnego Centrum Turystyki Aktywnej Kajaki 4u.

Możliwość korekty rezerwacji kajaków na trzy doby przed dniem wypożyczenia. Jeśli korekta nie zostanie dokonana we wskazanym terminie zaliczka za zarezerwowane a nie wypożyczone kajaki nie będzie zwracana. Jeżeli warunki pogodowe (np: ulewny deszcz, nagły spadek temperatury) nie pozwolą na odbycie się spływu istnieje możliwość wyznaczenia innego terminu lub całkowity zwrot zaliczki.