Rezerwacja

Przed wysłaniem formularza rezerwacji proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustalenia czy wybrany termin spływu jest dostępny.

Informacje: tel +48 505 514 813  e-mail: kontakt@kajakiempobugu.pl


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Centrum Turystyki Aktywnej Kajaki 4u z siedzibą we Włodawie.


REZERWACJA KAJAKÓW PO WPŁACIE 30% CAŁKOWITEJ KWOTY WYNAJMU.

Tytuł przelewu:

IMIĘ I NAZWISKO OSOBY WYNAJMUJĄCEJ ORAZ DATA WYNAJMU

Konto bankowe – mBank

Numer rachunku – 55 1140 2004 0000 3402 3374 9098

Centrum Turystyki Aktywnej – Kajaki 4U

ul.Długa 42, 22-200 Włodawa

Potwierdzenie wykonania przelewu proszę przesłać na adres e-mail : kontakt@kajakiempobugu.pl


Dane do zgłoszenia spływu odpowiedniej Placówce Straży Granicznej

  • Imię i nazwisko oraz datę urodzenia. (wszystkich uczestników spływu)

należy wysłać najpóźniej dzień przed spływem do godziny 20:00 na adres e-mali:
kontakt@kajakiempobugu.pl , lub sms-em na nr. tel: +48 505 514 813

INFORMACJE O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Istnieje również możliwość samodzielnego zgłoszenia spływu odpowiedniej Placówce Straży Granicznej. ( Najpóźniej 2 godziny przed rozpoczęciem )

Formularz dostępny na stronie http://www.nadbuzanski.strazgraniczna.pl/nos/informacje-praktyczne/uprawianie-turystyki-sp/11054,Polow-ryb-i-turystyka.html

Rezerwacja sprzętu w jakiejkolwiek formie jednoznaczna jest z akceptacją REGULAMINU wypożyczalni sprzętu wodnego Centrum Turystyki Aktywnej Kajaki 4u.


Możliwość korekty rezerwacji kajaków na trzy doby przed dniem wypożyczenia. Jeśli korekta nie zostanie dokonana we wskazanym terminie zaliczka za zarezerwowane a nie wypożyczone kajaki nie będzie zwracana. Jeżeli warunki pogodowe (np: ulewny deszcz, nagły spadek temperatury) nie pozwolą na odbycie się spływu istnieje możliwość wyznaczenia innego terminu lub całkowity zwrot zaliczki.